Novoroční poselství od našich lektorů

Novoroční poselství od našich lektorů

Přelom roku je pro mnohé z nás časem, kdy bilancujeme rok uplynulý a malujeme si a plánujeme rok nadcházející. Přejeme si do nového roku jen to nejlepší a obracíme se k “lepším zítřkům”.

Naši lektoři vám také přejí do roku 2019 jen to nejlepší – na následujcích řádcích.

Dana Beierová

“Nečekejte na 1. ledna, abyste si začali plnit své sny a předsevzetí. Začněte teď hned. Nečekejte na další Vánoce, abyste byli s Vašimi blízkými a obdarovali je tím největším dárkem – Vaší přítomností, pozorností a podporou. Nečekejte, až Vás nemoc přinutí zastavit se a věnovat pozornost sami sobě, udělejte to ještě dnes. Žijte každý den jako ten nejdůležitější den ve Vašem životě. Tohle je moje sankalpa pro každý den v roce 2019 a dál. Přidáte se ke mně?”

Petra Šlechtická

“Pevné zdraví spolu s uvědoměním si zázraku síly a zároveň křehkosti svého bytí. Ať se Vám jde lehce a vznešeně po Vaší cestě a plynule pokračujete se vší bystrostí v roce novém.”

Jana Pavlicová

“Milé jogínky, ráda bych vám touto cestou poděkovala za krásná pondělní rána, která jsem mohla  prožít ve vaší společnosti. Děkuji z celého srdceČervené srdce. Do nového roku bych vám chtěla popřát, tiché, pokorné a naplněné okamžiky v nádechu a výdechu vašeho každodenního života. Mějte se v roce 2019 báječně. Jana”

Simona Vlasáková

“Přeji všem dětem, s nimiž jsem se během uplynulého roku setkávala při hodinách jógy, aby byl pro ně nový rok 2019 stejně úsměvný, jako naše společné zážitky při cvičení a jejich rodičům radost z každého dne stráveného s nimi.”

Pepa Martin

“Všem bych chtěl popřát toto:
1) Abychom se naučili přestat žít naše životy podle druhých.
2) Abychom na sobě neustále pracovali a snažili se o to, abychom si mohli vždy říct, že jsme lepšími lidi než jsme byli včera.
3) Abychom při našem jednání dokázali rozpoznat hrátky Ega a jednali podle našeho srdce.
4) A především, abychom se naučili žít teď a tady a nežili ve vzpomínkách ani ve strachu z toho, co nastane.”

 Katka Vašíčková

“Přeji nám všem, ať naplňujeme svá srdce láskou a vděčností kdykoliv je to možné.”

Žádné komentáře

Přidejte svůj komentář

2 × five =