Skupinové kurzy

Jóga je pro každého! Bez ohledu na věk, pohlaví, či zdravotní stav. V našem studiu jsme pro Vás připravili širokou nabídku různých stylů jógy tak, aby si vybral opravdu každý.

 

Vinyasa flow jóga

Dynamická forma jógy, ve které se plynule přechází z jedné pozice do druhé v souladu s dechem. V lekcích je přitom kladen důraz na správnou techniku pozic, dýchání, ale i relaxaci. Lekce jsou fyzicky náročnější.

 

Aštanga vinyasa jóga

Dynamická jóga, ve které je přesně stanovená sekvence pozic (ásan) v určitém pořadí. V lekcích se postupně tuto sekvenci naučíte, abyste časem mohli sestavu cvičit sami pod dohledem zkušeného lektora.

 

Jin jóga

Pasivní forma jógy, ve které jsou pozice prováděny na delší dobu pomocí pomůcek, aby si tělo odpočinulo, protáhly se nejen svaly, ale i vazy a šlachy. Tím se zlepšuje prokrvení a mobilita kloubů, je podpořeno volné proudění energie a zklidnění mysli. Vhodné i pro začátečníky.

 

Rehabilitační cvičení

Cvičení pod vedením zkušené fyzioterapeutky je určené všem, kdo se chtějí správně protáhnout a posílit s ohledem na svůj věk, zdatnost a případné zdravotní komplikace. Cvičení je vhodné i pro těhotné nebo ženy po porodu.

Kurz jógy pro začátečníky

Pokud jste úplný začátečník, nejste si jistí technikou základních pozic nebo se k józe vracíte po delší odmlce, tyto lekce jsou určené pro Vás.  V lekcích si osvojíte základy vinyasa flow jógy. Během kurzu se naučíte jednotlivé jógové pozice (ásany), správné dýchání a relaxační cvičení. Po ukončení kurzu se můžete připojit do kterékoli lekce jógy v našem rozvrhu a pokračovat dále v praktikování jógy.

 

Jóga pro těhotné

Lekce jógy pro nastávající maminky vychází z klasické hatha jógy. Během cvičení se naučíte vhodné jógové pozice, dechová cvičení a základy relaxace, které Vám dodají potřebnou energii i odpočinek pro Vás i Vaše miminko. Pokud jste jógu předtím necvičila, lekce doporučujeme až od 14. týdne těhotenství.

V současné době nabízíme pouze individuální nebo semiprivátní lekce (pro 2-4 těhotných).

Cena 1 lekce pro 1-2 těhotné: 500,-/60min, pro 3-4 těhotné: 1.000,-/60min.

 

Video lekce jógy pro těhotné 

Pokud nemáte možnost chodit na lekce do našeho studia, můžete si zakoupit 3 videa lekce jógy pro těhotné. Jsou vhodné, jak pro zkušené jogínky, tak i pro úplné jógové začátečnice.

dana12-300x172

1. lekce – Vás seznámí se základními pozicemi a pozdravem slunci

2.lekce – je zaměřená na pozice ve stoje, na posílení a protažení a je určená hlavně pro ženy v 2.trimestru

3.lekce – je více relaxační, určená zejména ženám ve 3.trimestru

Pro zakoupení videí klikněte na zde.