Nejčastěji kladené otázky ohledně rezervačního systému…

Nejčastěji kladené otázky ohledně rezervačního systému…

Jsme rádi, že pomalu začínáte užívat rezervační systém. Abychom Vám práci s ním trochu usnadnili, sepsali jsme nejčastěji kladené otázky, třeba v nich najdete odpověď na něco, na co jste se sami chtěli zeptat. Pokud ne, napište nám na dana@jogapodebrady.cz. Rádi Vám odpovíme!

Kde a jak mohu rezervovat lekce?

Na webových stránkách www.jogapodebrady.cz jděte do sekce ROZVRH. Zde uvidíte aktuální rozvrh na každý týden. V pravém horním rohu je růžové pole, ve kterém kliknete na NOVÁ REGISTRACE a vytvoříte si osobní profil. Trvá to méně než 1 minutuJ. I když se právě nechystáte dělat rezervace, doporučujeme Vám si profil vytvořit, protože tak budeme mít Vaši aktuální emailovou adresu. Všechny aktuality, včetně vložení nových lekcí pro podzim, budeme přednostně rozesílat registrovaným klientům (viz. Bod 6).

 

Mohu dělat rezervace, i když nemám zakoupený kredit?

Ano, rezervace můžete dělat ihned po vytvoření osobního profilu. Lekci uhradíte ve studiu v hotovosti přímo na lekci. Pokud, ale na lekci nebudete moct přijít, musíte ji v systému zase 6 hodin předem zrušit, jinak budete i tak vyzváni k platbě, neboť jste lekci měli rezervovanou.

 

Jak se z lekce omluvím (neboli, jak zruším rezervaci)?

Pokud nemůžete přijít na rezervovanou lekci, neomlouvejte se přes sms!, jako dosud, ale přihlaste se do systému, klikněte na Moje rezervace, vyberte danou lekci a klikněte na storno. Rezervace bude zrušena, a pokud používáte permanentku, částka za lekci Vám bude hned přičtena zpátky.

 

Jak se mohu přihlásit/odhlásit z lekce, když nejsem u počítače?

Pokud máte chytrý telefon s internetovým připojením, tak systém funguje i v mobilu. Stačí vyhledat naše stránky a postupovat jako na počítači. Pokud nemáte žádné připojení na internet a nutně potřebujete zrušit lekci, aby Vám nepropadla, můžete poslat sms na 733 557 697 (Dana), ale prosím jen, pokud to jinak nejde. V době, kdy jsem na ohlášené dovolené, toto rušení fungovat nebude! Děkuji za pochopení!

 

Mohu přijít na lekci i bez rezervace?

Ano můžete přijít i bez předchozí rezervace, na místě zaplatíte plnou cenu v hotovosti. Samozřejmě pokud je lekce plná, mají přednost klienti s rezervací.

 

Jak se přihlásím na lekce od září, abych měl/a jistotu místa ve stejný den a čas?

O víkendu 15. – 16.8 budou publikovány v rozvrhu lekce na září – prosinec 2015. Všem, kdo budou zaregistrováni v systému, půjde přednostně upozorňovací email. Pokud chcete mít stále místo, zarezervujte si lekce na daný den a čas na celé vypsané období (pozor musíte provést jednotlivě na každou lekci, abyste je pak mohli případně i rušit). Když potom někdy v průběhu podzimu onemocníte nebo odjedete pryč, nezapomeňte lekci nejpozději 6 hodin předem zrušit a nebude Vám odečtena z permanentky.

 

Kdy a jak si mám zakoupit permanentku?

Záleží, jak často plánujete chodit přes léto, ale letní permanentka platí 120 dní, tedy při nákupu např. 1.7 Vám bude platit do 29.10, tedy 2 měsíce z podzimního rozvrhu, je tedy velmi pravděpodobné, že v kombinaci s několika lekcemi v létě ji využijeteJ.

Po přihlášení do systému, klikněte na tlačítko Permanentky, vyberte permanentku, kterou chcete koupit.  Do emailu Vám přijde informace o platbě. Permanentku můžete uhradit převodem ale i hotově ve studiu! Po obdržení platby, permanentku zaktivujeme a v tom okamžiku se Vám z ní automaticky odečtou platby za již provedené budoucí rezervace. Je tedy možné napřed provést rezervace a pak zakoupit permanentku!

Příklad: na konci srpna provedu rezervace na lekce v pondělí 18.30 a soboty 8.00, celkem 18 lekcí. Poté zakoupím permanentku za 1.200,-(tedy na 10 lekcí za 120,-), až bude v systému permanentka zaktivována, strhnou se mi z ní platby za prvních 10 lekcí. Po vyčerpání permanentky (tedy po uskutečnění lekcí!), zakoupím další permanentku za 1.200,- a z ní se mi strhnou platby za zbývajících 8 lekcí.

 

Jak dlouho platí permanentka a její případné prodloužení?

Permanentka má platnost 90 dní (vyjma stávající letní akce, která je až na 120 dní). Permanentku není možné prodlužovat, pokud nemáte závažný důvod, jako je vážná nemoc (dlouhodobá hospitalizace v nemocnici, nebo jiná dlouhodobá léčba) či těhotenství. Prosíme o respektování tohoto pravidla, běžné virózy, chřipky, angíny apod. jsou součástí našeho života a musíme s nimi počítat. Děkujeme za pochopení!

 

Věříme, že nový systém bude přínosem pro nás všechny a brzy se s ním sžijeme. Jakékoli další dotazy nám posílejte, pokud se budou týkat ostatních uživatelů, tak o ně tento článek rozšíříme.

Žádné komentáře

Komentáře jsou uzavřeny