YOGA SUMMER BLISS @ Poděbrady

Nechte se unést na vlně letní energie! Jóga, promenáda, koupání, toulání se Polabím na kole, bruslích či pěšky. Přijeďte do Poděbrad otevřít své srdce létu, radosti a pohodě. Víkend 28.-30.7.

Čeká na vás bohatý program ve dvou studiích v centru města s našimi skvělými lektory a hosty – Markétou Faustovou a Františkem Horváthem.

Program Jóga studio – kolonáda

Pátek

18.30 – 20.00  koncert tibetských mís s Františkem Horváthem

meditační zvuková seance, ve které tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Před a po koncertě bude možnost si zakoupit od Františka vlastní tibetskou mísu!

cena 250,-

Sobota

8.00 – 9.15 ranní flow jóga na probuzení vnitřního slunce s Danou Beierovou

Napojte se na kreativní energii rána a rozviňte mocnou sílu, která ve vás dřímá. Lekci začneme meditací, poté jemné zahřátí nás připraví na energizující pozdravy slunci, pozice ve stoje a záklony.

cena 220,-

17.00 – 19.00 aroma prana flow s Markétou Faustovou

Protáhněte se v jemně dynamické flow jógové lekci plné vůní. Nadechnete se, ucítíte a zažijete uvolnění svalů i mysli. Vyzkoušíme jógové pozdravy slunci, které se pojí s elementy ohně, vody, vzduchu, stejně tak jako balzámy a vůně, které budeme čichat a okoušet na těle.

cena 450,-

Neděle

10.00 – 11.15 pevný střed a štíhlý pas s Kateřinou Voňavkovou

Pomocí dynamičtější formy jógy uvolníme a protáhneme svaly celého těla, které jsou díky nesprávnému držení těla a sedavému způsobu života zkrácené. Zároveň posílíme svaly, které jsou ze stejného důvodu povolené. Zaměříme se na posílení hlubokých břišních svalů, které nám pomáhají udržovat sílu a stabilitu držení těla.

cena 220,-

 

Program Bliss studio – Jiřího nám.

Pátek

18.30 – 20.00  jin jóga s Luckou Martinovou

Vyvážíme dynamiku a temperament vrcholícího léta jemnou meditativní jin jógou. Zastavme se na chvilku, abychom zastihli sebe v přítomném okamžiku, přijali sami sebe takové, jací jsme. Jin jóga poodkrývá neprobádaná zákoutí našeho těla a mysli a nabízí prostor pro emoční prožitek. Harmonizuje energetické kanály a podporuje volné proudění životní síly.

cena 250,-

Sobota

8.00 – 9.15 ranní flow jóga s léčivou meditací s Kateřinou Voňavkovou

Tak jako ráno otevírá nový den bez očekávání a porovnávání se dny uplynulými, tak i my se oddáme rannímu plynutí v souladu se svými pocity a otevřeností k přítomnému okamžiku.

cena 220,-

17.00 – 19.00 svobodně dýchat & vědomě chodit s Jitkou Žáčkovou

Během workshopu budeme hledat spojitosti mezi vědomou chůzí a dechem. Budeme dýchat, uvolňovat hrudník, chodit. Zamyslíme se nad tím, co všechno ovlivňuje kvalitu dechu a jak dech působí na kvalitu našeho života!

cena 450,-

Neděle

10.00 – 11.30 aštanga vinyasa s Luckou a Pepou Martinovými

Aštanga jóga je jóga pro každého! Přijďte okusit, jak dynamická vinyasa ve spojení s aktivitou bandh a dechem ujjaji může probudit energii v těle a postupně ho léčit. Budeme se věnovat hlavně technice dechu a základní jógové sestavě – pozdravu slunci. Vítáni jsou úplní začátečníci i dlouhodobí praktikanti aštanga jógy.

cena 220,-

O lektorech

František Horváth

František pracuje s tibetskými zpívajícími mísami již řadu let. Meditační koncerty, dílny zaměřené na práci s tibetskými mísami a zvukové terapie využívající zvuk těchto prastarých nástrojů jsou mu denním chlebem. Během své cesty se měl možnost učit od mistrů zvuku z Tibetu, Nepálu i Evropy.

Dana Beierová

Ve svých lekcích Dana propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, zaměřuje se na propojení dechu s pohybem, objevování vnitřního klidu a stability, a hlavně na prožívání přítomného okamžiku. Dana se józe věnuje více jak 14 let a studuje ji u mezinárodně uznávaných lektorů jako Max Strom, Ganesh Mohan, Jason Crandell a další.  Již několik let je majitelkou Jóga studia Poděbrady a Bliss studia.

Markéta Faustová

Markétiny lekce plynou v pozdravech slunci. Nádech, výdech, pulsace, napojení na sebe sama, improvizace a zkoumání, pohyb, výzvy i uvolnění. Kombinuje vše, co se naučila v józe, v tanci, o masážích, o lidském těle i duši, o sobě samé. Každá lekce je výletem do neznáma, malým dobrodružstvím a hrou. Markéta je certifikovanou lektorkou Prana Flow Jogy podle systému Shiva Rey. Založila server s lekcemi jógy on-line www.moje-joga.cz, jejíž heslem je Dream big, Fly high, LAND happy!

Kateřina Voňavková

Jóga je pro Katku denním rituálem pro tělo i duši, a také radostí, kterou prostřednictvím svých lekcí předává dál. Ve svých lekcích přivádí harmonii mezi dech a pohyb, objevuje kouzlo přítomnosti, krásu jednotlivých ásan a jejich vliv na celý organismus. Studovala pod vedením Ládi Pokorného či Romany Klášterecké a neustále obohacuje svůj jógový život. V Poděbradech vede lekce jógy pro ženy, jin jógy a jemné jógy.

Lucie Martinová

Lucka ve svých lekcích kombinuje důraz na správné dýchání a pohyb v pozicích tak, abychom postupně získávali sílu i flexibilitu nejenom těla, ale i mysli. Její srdeční záležitost je aštanga jóga, ale protože má ráda kontrast protikladů, vedle dynamické aštanga se věnuje i klidnější a meditativní jin józe, kterou studovala u Sebastiana Pucelle. Kromě lekcí jin jógy, vede se svým manželem Pepou v Poděbradech lekce aštanga jógy, které jsou oblíbené zejména proto, jak se s Pepou doplňují a vyvažují jang a jin energie.

Jitka Žáčková

Jitka věří, že pravidelným cvičením jógy si s sebou odnášíme do běžného života zvýšené vnímání rozdílu mezi klidem a stresem, mezi tím, co nám dělá dobře a co ne. Je přesvědčena, že cvičení jogy rozvíjí schopnost empatie a respektu k druhým a vytváří předpoklady k lepšímu zvládnutí mnoha složitých situací v pracovním i osobním životě. Díky studiu jogové terpaie pod vedením PhDr. Jiřího Čumpelíka se začala více soustřeďovat na hlubší souvislosti řízení kvality pohybu. Kromě jógy se věnuje masážím a dalším podpůrným terapiím.

Pepa Martin

Pepa praktikuje a vede lekce aštanga jógy. V józe nalezl skvělé spojení fyzické i duchovní praxe, které ho učí mnohem více cítit své tělo a vnitřní já. V praktikování nachází především pokoru a nesoutěžení. Jógu vnímá jako úžasný nástroj osobního rozvoje a cestu ke zdravému tělu a mysli. V současnosti je jeho jógovým učitelem a kamarádem Jaro Pávek ze Slovenska.

Ceny:

Jógový program celý víkend – 950,- /osoba

Jógový program a ubytování – 3.700,- / osoba, ve dvoulůžkovém pokoji

Ubytování je ve 4* hotelu Mamma Boutique Hotel hned vedle Jóga studia na kolonádě. Cena zahrnuje 2 noci s bohatou snídaní. Rezervujte včas, počet pokojů je omezen.

Paddle board jóga

Na jezeře budou během soboty 2 lekce paddle board jógy. Cena lekce včetně pronájmu prkna – 250,-, plus vstupné na jezero.

Rezervace

Jednotlivé lekce můžete rezervovat přímo v rezervačním systému. Pokud chcete rezervaci na celý víkend, pište Katce Voňavkové na katka@jogapodebrady.cz, a spolu s přihláškou posílejte i výběr 4 lekcí z programu. Rezervace je platná až po zaplacení celé ceny na účet 206799858/0600.

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Komentáře jsou uzavřeny