PODZIMNÍ JÓGOVÉ VÍKENDY

Zvu Vás na dva podzimní víkendy do krásného hotelu v centru Šindlerova Mlýna. Užijete si nejen spoustu jógy, ale také relaxu a komfortu.

  1. víkend – KRÁSA VINYASA FLOW JÓGY

V lekcích se zaměříme na poznávání všech rozměrů vinyasa flow jógy – od dynamiky po meditaci v pohybu, o důležitosti dechu i hravosti, propojení těla a mysli.

termín: 12. – 14.10.

celková cena: 3.120,-/osoba (platba hotelu – 2.420,- ubytování na 2 noci se snídaní, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny Spa by L’Occitane, platba D.Beierové 700,- jógový program)

  1. víkend – NAPOJTE SE SAMI NA SEBE

V lekcích obrátíme pozornost sami k sobě – k našim pocitům a emocím. Ukážeme si, jak emoce ovlivňují náš dech i životní energii, a naopak jak dechem a pozicemi můžeme pozitivně působit na naše emoce a mysl.

termín: 9. – 11.11.

celková cena: 2.820,-/osoba (platba hotelu – 2.120,- ubytování na 2 noci se snídaní, voda a ovoce po cvičení, vstup do sauny a relax zóny Spa by L’Occitane, platba D.Beierové 700,- jógový program)

Vyberte si termín či téma, které Vám vyhovuje, a rezervujte si místo včas! Kapacita omezena na 16 osob. Přesný program zde najdete již brzy! Rezervace na dana@jogapodebrady.cz.

 

Kontaktní e-mail: dana@jogapodebrady.cz

Žádné komentáře

Komentáře jsou uzavřeny