Ceník

Skupinové lekce pro dospělé

Otevřené lekce PERMENENTKA JEDNOTLIVÁ LEKCE
Lekce jógy 60 min. 120,- 150,-
Lekce jógy  85 – 90 min. 140,- 170,-
Dětská jóga 45 min. 90,-
Teen jóga 55 min. 100,-

Cena za workshopy a prodloužené lekce (90min a více) je stanovena vždy individuálně. Na tyto akce požadujeme platbu předem při provedení rezervace (na účet, nebo v hotovosti ve studiu). Podmínky pro případné storno, čtěte níže.

Permanentky:

  • permanentka 1200 – cena 1.200,-, lze uplatnit na všechny lekce pro dospělé a vybrané extra akce, platnost 120 dní od data připsání. Platnost kreditu nelze prodlužovat!
  • permanentka 600 – cena 600,-, lze uplatnit na všechny lekce pro dospělé a vybrané extra akce, platnost 60 dní od data připsání. Platnost kreditu nelze prodlužovat!

Platby za permanentky je možno poslat převodem na účet 216992918/0600, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celé jméno. Pokud si kupujete novou permanentku a na té staré Vám zůstává ještě malá částka, za kterou již další lekci nekoupíte, napište na info@jogapodebrady.cz a částka Vám bude převedena na novou permanentku. Podmínkou je, že nákup nové permanentky bude před skončením platnosti té staré!

Ceník je platný od 16.8.2017. Čtěte pozorně podmínky permanentek a storno lekcí! Viz níže.

 

Skupinové lekce pro děti

Od září 2018 nabízíme lekce pro děti a teen jógu formou kurzů, i případně jednotlivých vstupů. Kurzy jsou vypisovány na jednotlivá pololetí (září-leden, únor-červen) a trvají 15 týdnů.

Cena kurzu jóga pro děti1.050,-/15 lekcí (1 lekce = 70,-), jednotlivá lekce – 90,-

Cena kurzu teen jógy1.200,-/15 lekcí (1 lekce = 80,-), jednotlivá lekce – 100,-

Na lekce budou upřednostněny děti, které si rezervují celý kurz. Zbylá volná místa je možno rezervovat jednotlivě.

 

Privátní lekce pro dospělé a děti

Cena privátních lekcí je stanovena vždy individálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí a místu konání. Pro více informací pište na dana@jogapodebrady.cz.

 

Rezervace – postup

Na lekce a workshopy se přihlásíte pomocí rezervačního systému (viz. Rozvrh).

1.krok :

Vytvořte si Váš osobní profil.

2.krok:

Můžete libovolně provádět rezervace. Pokud chcete mít jisté místo na stejný den a čas, doporučujeme provést rezervace předem co nejdříve.

3.krok :

A) Pokud chcete výhodnější ceny lekcí, zakupte si permanentku. Klikněte na Permanentky (v růžovém boxu vpravo nahoře). Po nákupu permanentky obdržíte email s instrukcemi pro převod peněz. Po připsání peněz na účet, Vám bude kredit aktivován a všechny rezervace se Vám z něj budou automaticky odčítat. Pokud nemůžete platit převodem, můžete Permanentku uhradit v hotovosti ve studiu. Pokud chcete permanentku aktivovat až od určitého data, napište tuto informaci do zprávy pro příjemce!

B) Pokud permenentku v tuto chvíli nevyužijete, můžete platit lekce jednotlivě, buď v hotovosti přímo ve studiu nebo poslat platbu předem na účet.

 

Podmínky (čtěte pozorně!):

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce/workshopu. V případě zdravotních omezení se aktivity účastní se souhlasem lékaře a o svém aktuálním stavu před zahájením lekce informuje lektora (včetně těhotenství!).  V každém případě cvičí na vlastní zodpovědnost a rizikoToto pravidlo platí i u dětí, které přihlašují na dětské lekce rodiče.

Platba

Lekce/workshopy lze platit jednotlivě dle platného ceníku převodem na účet 216992918/0600, případně v hotovosti ve studiu.

Klient si může zakoupit finančně výhodnější kreditní permanentku po registraci v rezervačním systému, ze kterého se mu budou automaticky odčítat platby za provedené rezervace. V případě včasného zrušení rezervace (viz. Storno podmínky) mu bude částka automaticky vrácena na kredit.

Každá permanentka má časové omezení, viz. jednotlivé permanentky, které není možné prodlužovat. Pouze v případě absence způsobené závažnou zdravotní indispozicí delší jak 4 týdny, např. zlomeniny, těhotenství, mononukleóza apod., je možné požádat o adekvátní prodloužení platnosti kreditu. Finanční kompenzace není možná. Nevyčerpaný kredit po uplynutí časové lhůty propadá.

Storno podmínky

Rezervovanou lekci lze zrušit nejpozději 6 hodin před jejím začátkem. V případě platby v hotovosti, bude klient vyzván na konci měsíce uhradit zmeškanou aktivitu do 7 dnů buď v hotovosti ve studiu nebo na účet studia 216992918/0600.

U tématických, prodloužených lekcí, či workshopů je nutná úhrada předem převodem nebo v hotovosti, případně stržením z permanentky. Storno u těchto akcí je následující – do 48 hodin předem = vrácení celé částky, zrušení do 24 hod před začátkem = vrácení 50% z uhrazené částky, zrušení méně jak 24 hod před začátkem = nevracíme žádnou částku.

Rozvrh

Lekce jsou vypisovány vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červen-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.

Zakoupením kurzu klient stvrzuje, že je obeznámen a souhlasí s těmito podmínkami.