Bliss studio

„Bliss“ znamená dokonalé štěstí, blaho, radost, klid. Každý z nás ho hledáme a cesty k němu jsou různé. Jednou z těch cest může být i jóga a to jóga v různých podobách. Vytvořili jsme prostor, kde můžete tu Vaši jógovou cestu hledat, objevovat, prozkoumávat a dojít ke svému „dokonalému štěstí“.

V Bliss studiu nabízíme otevřené lekce i uzavřené kurzy pro menší skupinky (do 10 osob), přednášky a workshopy, ale také individuální lekce (1-4 osoby).

Individuální lekce připraví naše zkušené lektorky podle Vašich potřeb, zkušeností a fyzických možností. Lekce jsou vhodné pro všechny, ať již s jógou začínáte či máte bohaté zkušenosti, jste mladý či starší, zdravý či nemocný, flexibilní či se sníženou pohyblivostí.

Lekce, kurzy a workshopy najdete v Rozvrhu, kde se na ně můžete i přihlašovat.

Bliss studio Vám také nabízí jógový obchod, kde si určitě vyberete ze široké nabídky čajů, jógové šperky Beads from heart, jógové ponožky, podložky, ale i vonné a éterické oleje.

Prostor je možné si také pronajmout pro Vaše semináře nebo akce. Kontaktujte Katku na katka@jogapodebrady.cz.

 

 

 

Kde nás najdete a parkování:

Bliss studio se nachází v samotném centru Poděbrad na Jiřího náměstí 17. Vchod je z ulice Pražská.

Pokud přijedete autem, je parkování možné zdarma u Labe pod Bílou růží, nebo na odstavném parkovišti u jezera. Placená parkoviště jsou u Alberta, zámku, či v ulici na Valech.